Rodinný penzion Písařova Vesce

Úvod

Nabízíme k pobytu zánovní a zařízený, samostatně stojící rekreační domek nejvhodnějšípro jednu rodinu v zájmu absolutního klidu, luxusu a soukromí pro ubytované hosty.

Domek je koncipován pro 4 - 6 osob - po dvou osobách v každé ložnici a s možností dvou nouzových přistýlek na rozkládací sedací soupravě v další místnosti, která slouží i jako malý obývací pokoj.

Po vzájemné domluvě lze ještě využít saunu, kde jsou dvě pohodlná lůžka v samostatné místnosti vedle sauny, ale sociální zázemí je společné s penzionem.

Domácí mazlíčci jsou povoleni do 15 kg živé váhy s výjimkou bojových plemen. Poplatek za mazlíčka je 90 Kč na den.

Součástí stavby je garáž se spojovacími dveřmi do přízemí, kterou je možno si pronajmout za 100,- Kč / den. V případě nepronajmutí garáže zde parkují auto majitelé objektu.

Domek je postaven v pečlivě udržované, oplocené zahradě o výměře cca 2 000 m2. RD majitelů je umístěn naproti výše uvedenému ubytování, takže majitelé se pohybují po společné zahradě. 

Obec Písařova Vesce je umístěna v zalesněné oblasti CHKO Český les, která je geomorfologickým pokračovaním Šumavy, ale její nedotčená a panenská příroda skýtá nové zážitky a objevy.

Obrazovou prezentaci z roku 2011 našeho apartmánu si můžete prohlédnout na adrese :

 http://www.youtube.com/watch?v=LkhysPWgnxU